İtalyan gazeteci: “Muriç'e hayran kaldım“
30.09.2019 - 13:00
1/4
Galatasaray - Fenerbahçe derbisini takip eden İtalyan gazeteci Matteo De Rose, Vedat Muriç ve Emre Belözoğlu'na hayran kaldı.

2/4
Fenerbahçe, Galatasaray ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı. Dünya derbisini izlemeye gelen LeRoma24 yazarı Matteo De Rose, Vedat Muriç ve Emre Belözoğlu'nun performansını çok beğendi.

3/4
İşte İltalyan yazarın değerlendirmeleri:

Dünyanın birçok stadında maç izledim ama buradaki atmosfer bir başkaydı. Hem ev sahibi hem de konuk ekip taraftarının desteğine hayran kaldım. Maçın centilmence geçmesi ise futbol adına güzel bir detaydı... Sahaya baktığımız zaman Galatasaray daha ünlü oyunculara sahipti. Ancak iki takımda da çok yetenekli futbolcular mevcut. 90 dakika boyunca Fenerbahçe, Galatasaray’a göre daha iyi bir oyun sergiledi. Ancak her iki takım da gol atabilecek gibi oynuyordu.

4/4
'Muriç’e hayran kaldım'

Galatasaray’da Falcao ve Lemina iyi oynadı ancak Fenerbahçe’nin 94 numarasını giyen Muriç’e hayran kaldım. Avrupa’da her takımda forma giyebilecek bir oyuncu. En çok dikkatimi o çekti. Emre Belözoğlu ise inanılmaz bir oyuncu. Yaşına ve sahadaki performansına bakınca şaşırıyorsunuz. Sahanın en yaşlı ama en çok koşan ve en kaliteli oyuncularından biriydi. O, bence gerçek bir simge haline geldi. Kendisine inanılmaz saygı duydum. (Fanatik)

Diğer Haberler
Fenerbahçe'de testler negatif!
Erol Bulut Fenerbahçe için gemileri yaktı! Tazminatsız...
Zeljko Obradovic’e karar vermesi için süre tanındı
Fenerbahçe'de futbolcular "Türkiye Kupası"nı düşünüyor
Nuri Şahin için resmi açıklama
Murat Sağlam’ın güveni tam
Fenerbahçe Serkan Reçber'le anlaştı iddiası
Miha Zajc veda için geri sayımda, takım arıyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol