Emre'den Fenerbahçe'ye iyi haber!
17.10.2019 - 13:19
1/5
Arnavutluk maçında kaburgasına darbe alan Emre Belözoğlu'nda kırık olmasından şüphe edilirken, yıldız isme yapılan detaylı kontrollerin ardından kırık değil çatlak olduğu anlaşıldı. Emre sahalara daha erken dönecek.

2/5
Fenerbahçe’nin bu sezonki en önemli oyuncusu, 39 yaşına rağmen Emre Belözoğlu oldu. Tecrübeli futbolcu, performansıyla Milli Takım’ın da kilit isimlerinden biri haline geldi. Emre, Arnavutluk’u 1-0 yendiğimiz maçta kaburgasına darbe almıştı.

3/5
Kemiğinde kırık şüphesi bulunan yıldız oyuncu, Fransa karşısında forma giyemese de takımla birlikte Paris’e gitti. Önceki gün Fenerbahçe’ye dönen Kaptan Emre, sağlık heyeti tarafından detaylı muayeneden geçirildi.

4/5
Açıklama yarın

Sonuçların, tahmin edilenden çok daha iyi çıktığı öğrenildi. Kaburgada kırık değil çatlak olduğu kaydedildi. Bu gelişme, herkese rahat nefes aldırdı. Kaburgada kırık olması halinde Emre Belözoğlu’nun sahalara dönmesi en az 1 ayı bulacak, muhtemelen süreç daha da uzayacaktı.

5/5
Yıldız futbolcunun takıma katılması daha erken olacak. Başarılı oyuncu, pazar günkü Denizlispor maçında forma giyemeyecek. Durumuyla ilgili detaylı açıklama ise yarın yapılacak. (Fanatik)

Diğer Haberler
George Puscas'tan Fenerbahçe açıklaması
Erol Bulut: Yurt içi ve yurt dışından teklifler var
Olympiakos'tan Sloukas hamlesi! 3 yıllık imza...
Ferdi Kadıoğlu: 'Milli takım için Türkiye, Hollanda veya Kanada'yı seçebilirim'
Lazio'nun planı; Caicedo gidiyor, Vedat geliyor
Trabzonspor'da Filip Novak transferi Bizans oyunlarına döndü
'Günaydın 88'in sırrı Fenerbahçe
Fenerbahçe'de bir ilk! Ersun Yanal sonrası...
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol