Gürcan Bilgiç'ten Fenerbahçe yorumu!
18.10.2020 - 12:08
1/5
Spor yazarı Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe'nin Göztepe ile oynayacağı maç öncesinde Sabah Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulundu.

2/5
“ORTAK DİL GEREKİYOR“

Zirveyi kovalayan Fenerbahçe, milli ara sonrası İzmir deplasmanına çıkıyor. Bir hafta sonra da Trabzon maçı olduğu düşünülürse Göztepe karşısında nasıl bir oyun bekliyorsunuz?

Normal zaman olsa deplasman için dezavantaj derdik. Seyirci yoksa ya da az sayıdaysa problem de az. Yeni yapılanma içinde ofansif aksiyonlarda olacak gözümüz. Bekleriyle kenarları iyi kullanan bir F.Bahçe var. Rakip ceza alanında birbirini anlaması gereken oyuncuların ortak dil oluşturması gerekiyor. 15 günlük arada neler olmuş göreceğiz.

3/5
“SERDAR İÇİN BİR FIRSAT“

Cezalı Lemos yok. Yerine Serdar Aziz olacak. Artı mı eksi mi?

Lemos ve Tisserand iyi bir ikili oldular. Eksik kalmaları her zaman dezavantaj. Ama kadro genişliği içinde bunu giderebilirler. Serdar da Sadık da bu yükü kaldırabilecek oyuncular. Ayrıca Serdar'ın yedek kulübesini hak etmediğini göstermesi için de bu maç bir fırsat. Rekabeti kaldırabilecek mi, yoksa vaz mı geçecek?

4/5
“FORMA OZAN'IN HAKKI“

Milli Takım'dan moralli dönen Ozan'ın performansı takıma nasıl yansır?

Ozan üç maç oynadı, yorgun geldi takıma. Ama moral olarak da en üst seviyede. Bu rakibin de dikkatini çeker. Oyun stilini değiştirip, tek top yapmaya başladı ve verimini de arttırdı. Şu anda forma onun hakkı. Bu sezon Fenerbahçe'de “formda“ dediğimiz ilk oyuncu... Erol Bulut da bu ağacın meyvesini yer.

5/5
“ALTAY'IN ALTERNATİFİ YOK“

Son iki maç kalesinde devleşen bir Altay var… Altay'la nereye kadar gider?

Gol bulmak için risk alan her takımın, kalecisine ihtiyacı var. Altay geçen sezon acemilik dönemini geçirdi. Çok hatalar yaptı... Şimdi de yapıyor ama bunu kapatabilen bir takım kalitesi oluştu. Hepsi birbirini tamamlamaya başladı. Seçeneksiz tek oyuncu Altay. Hepsinin alternatifi var ama kaleci Altay'ın yok.

Diğer Haberler
Fenerbahçe yeni takım otobüsüne kavuştu
Fenerbahçe Beko, Panathinaikos OPAP deplasmanında
Fenerbahçe'de Erol Bulut, Samatta'yla görüştü
Fenerbahçe hücumda fark yaratıyor
Milan'dan Ozan Tufan için bomba hamle
Samatta'nın paylaşımı olay oldu!
Ali Koç'tan Emre Belözoğlu'na uyarılar
Fenerbahçe HDI Sigorta 3-1 Galatasaray HDI Sigorta
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Trabzonspor
25.10.2020 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol