Basketbol

Maurizio Gherardini: Yeni meydan okumaya hazır olmalıyız


Fenerbahçe Beko'da yeni, sezon yapılanmasının detayları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sarı Lacivertli ekip, genel menajer Maurizio Gherardini'nin sözleşmesinin 2 yıl daha uzatıldığını açıkladı. İtalyan spor adamı konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, "Zeljko Obradovic önderliğinde geçen harika yedi sezonun ardından, şimdi yeni bir sayfa açıyoruz. Hepimiz bu yeni meydan okumaya ve maceraya hazır olmalıyız." ifadelerini kullandı.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe Beko'da Gherardini'nin sözleşmesi uzatıldı


Fenerbahçe Beko'da yeni, sezon yapılanmasının detayları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sarı Lacivertli ekip, genel menajer Maurizio Gherardini'nin sözleşmesinin 2 yıl daha uzatıldığını açıkladı.

Devamı için tıklayınız >>

Luigi Datome, Olimpia Milano ile anlaştı!


Fenerbahçe Beko'da Zeljko Obradovic'in ayrılığı sonrası geleceği merak edilen isimlerden Luigi Datome'nin İtalyan ekibi Olimpia Milano'ya transferinin kesinleştiği iddia edildi.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'nin Sarunas Jasikivecius planı! Bütçe...


Zeljko Obradovic’in ayrılmasının ardından koç arayışını sürdüren Fenerbahçe Beko’da adaylar arasında Sarunas Jasikivecius ile yapılan görüşmelerin detayları Litvanya basınında yer aldı.

Devamı için tıklayınız >>

Obradovic’e veda töreni


Fenerbahçe, baskette kulübe Euroleague şampiyonluğa olmak üzere 11 kupa kazandıran ancak ayrılma kararı alan efsane coacj Zelijko Obradovic'e veda töreni düzenleyecek. Bu organizasyon, ilk seyircili maçta gerçekleşecek.

Devamı için tıklayınız >>

Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe'yi şikayet ettiler'


Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Beko'daki tüm yabancı oyuncuların alacaklarının ödenmemesi sebebiyle kulübü şikayet ettiğini iddia etti.

Devamı için tıklayınız >>

Sarunas Jasikevicius'un gözü Barcelona'da


Fenerbahçe Beko'da Zeljko Obradovic sonrası göreve getirilmesi planlanan Sarunas Jasikevicius'un ilk hedefinin Barcelona'yı çalıştırmak olduğu iddia edildi.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de vizyonun son kurbanı Obradovic!


Futbolda 2 sezondur kabus gibi günler geçiren Sarı-Lacivertliler basketbolda da şok yaşadı.

Devamı için tıklayınız >>

Obradovic'in ayrılığı için bomba iddia! Gerçek o mu?


Zeljko Obradovic, tam 7 yıldır çalıştırdığı Fenerbahçe'den ayrılık kararı almıştı. Herkes, ailesi istemediği için bu yolu seçtiğini söylese de Marca gazetesi, vedayı paraya bağladı. Yıldız basketbolcular da ayrılabilir.

Devamı için tıklayınız >>

Obradovic'e süpriz teklif!


Fenerbahçe Beko ile yollarını ayıran ve 1 sene takım çalıştırmak istemediğini belirten Zeljko Obradovic'e flaş bir teklif geldi. Partizan kulübünün kendisini davet ettiği, antrenör olmasa bile danışman olarak kulüp bünyesinde yer alması teklifinde bulunduğu belirtildi.

Devamı için tıklayınız >>

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
>>
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol