Basketbol

Zeljko Obradovic Fenerbahçe'ye veda etti: Hayatımın en zor kararlarından biri


Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’nın başantrenörlüğü görevinden ayrılan Zeljko Obradovic, hayatının en zor kararlarından birini aldığını söyledi.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de Zeljko Obradovic dönemi resmen bitti


Fenerbahçe, Zeljko Obradovic ayrılık kararı aldığını açıkladı. Sarı Lacivertli ekipten yapılan açıklamada, "Üzülerek belirtmek isteriz ki, koçumuz bugün itibarıyla yanıtını kulübümüze iletmiş ve bir yıl boyunca takım çalıştırmama kararı almıştır." ifadeleri kullanıldı.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de Obradovic gelişmesi! Ailesiyle konuşacak


Fenerbahçe Beko'daki geleceğiyle ilgili görüşmek için 15 Haziran'da Türkiye’ye gelen coach Zeljko Obradovic, 2 gün süren toplantılar sonrasında 'olumlu' bir şekilde Belgrad'a döndü. Bu gelişmelerin ardından kulüp de Obra'nın kararını ailesiyle görüştükten sonra vereceğini açıkladı. Tüm detayların konuşulduğu toplantının ayrıntıları yavaş yavaş ortaya çıkarken Sarı- Lacivertliler'in Sırp çalıştırıcıya 2+1'lik sözleşme önerdiği belirtildi. Buna göre en az 2 yıl daha Türkiye'de kalacak olan Obra'nın bu konuyu ailesiyle istişare edeceği öğrenildi

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'den resmi Obradovic açıklaması


Fenerbahçe, Obradovic ile görüşmelerin tamamlandığını ve tecrübeli çalıştırıcının ailesiyle görüştükten sonra son kararını vereceğini açıkladı.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe Beko, başantrenör Zeljko Obradovic ile anlaşma sağladı


Fenerbahçe Beko, başantrenör Zeljko Obradovic ile yeni sözleşme konusunda anlaşmaya vardı.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe Zeljko Obradovic ile bir görüşme daha yapacak


Fenerbahçe'de son dakika Zeljko Obradovic gelişmesi. Obradovic, pazartesi günü Semih Özsoy ile yemek yedi, dün Ali Koç ile bir araya geldi. Obra ve yönetim bugün bir görüşme daha gerçekleştirecek.

Devamı için tıklayınız >>

Zirveden karar çıkmadı


Fenerbahçe'de yönetim - Obradovic görüşmesinden herhangi bir karar çıkmadı. Görüşmeler sürecek.

Devamı için tıklayınız >>

Ali Koç'tan Obradoviç açıklaması


Fenerbahçe başkanı Ali Koç, FB TV'deki gündem değerlendirmesine basketbol şubesine de değindi. Koç, Obradoviç'le yola devam etmek istediklerini, görüşmelerin sürdüğünü ancak bütçenin gelecek sezon 30 milyon eurolar civarında olmasının imkansız olduğunu belirtti.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe ile Obradovic arasındaki görüşmeler resmen başladı! İşte o fotoğraf


2013 yılından beri Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nı çalıştıran ve sayısız başarılara imza atan Sırp koç Željko Obradović'in sözleşmesi bu sezon sona eriyor. Corona virüsü arasında ülkesine giden ve basketbola verilen arayı Sırbistan'da geçiren Obra, bugün İstanbul'a geldi ve Fenerbahçe yöneticisi Semih Özsoy ile görüştü.

Devamı için tıklayınız >>

Obra, İstanbul'a geliyor! İmza...


Bugün İstanbul'da olması beklenen Zeljko Obradovic, Fenerbahçe yönetimi ile yeni sözleşme için masaya oturacak. İmzaların bu hafta içinde atılması bekleniyor.

Devamı için tıklayınız >>

<<
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol