Son Eklenen Haberler!
00:15 | Fenerbahçe'de Kosova sürprizi! Muriç’ten sonra...        -        16:46 | Seri, N'Zonzi, Elneny, Mikel... Hepsi bir Tolga Ciğerci etmedi        -        16:45 | Luiz Gustavo'dan Emre Belözoğlu itirafı!        -        12:19 | Yanal oyuncularına hedefi gösterdi! ‘Milli araya lider gireceğiz’        -        12:18 | Emre Belözoğlu'nda 'Dinlen' dediler, kabul etmedi!        -        12:18 | Fenerbahçe Ocakta sol bek transferini bitiriyor        -        12:17 | Volkan Demirel: Hedefim teknik direktörlük        -        12:16 | Yanal ile Ali Koç arasında güzel futbol krizi        -        18:30 | Acun Ilıcalı'ya Emre Belözoğlu sürprizi!        -        18:29 | Fenerbahçe için Vitaliy Mykolenko iddiası!
Alanyaspor - Fenerbahçe maçında kural hatası var mı?
17.09.2019 - 00:29
Editör:

Alanyaspor - Fenerbahçe maçında kural hatası var mı? Alanyaspor-Fenerbahçe maçında ev sahibi Alanyaspor'un 1-1 eşitliği yakaladığı golden önce kural hatası var mı? Eski hakem ve Fanatik gazetesi yorumcusu Deniz Çoban açıkladı....

Halis Özkahya yerinden atılmasını istediyse...

Fenerbahçe'nin yediği beraberlik golünde gözden kaçan bir durum var. Fenerbahçe kalecisine doğru kötü bir pas var. Altay zorlukla topu taça gönderiyor. Sonra Altay'ın Fenerbahçe savunması ile ilgili serzenişlerini izlerken hakemin bir düdük sesini duyuyoruz. Maçı anlatan sayın Ercan Taner'in de 'hakem taçı yanlış yerden atan Alanyasporlu oyuncuyu uyardı ve yerinden atılmasını istiyor' diye bir cümle sarf ettiğini duyuyoruz. Fakat taçın gerçekten o sırada atılıp yanlış yerden atılıp tekrarlandığını görmüyoruz. Eğer ki taç Alanyasporlu oyuncular tarafından kullanılmış Ercan Taner'in dediği gibi yerinden atılmadığı için Halis Özkahya yerinden atılmasını istediyse çok büyük bir hata yapmış. Çünkü o taç gelip gol oluyor, beraberlik golü oluyor.

Kural ne diyor?

Futbol oyun kurallarına göre 'bir taç atışı yerinden yapılmaz ise o taçı aynı takım kullanamaz. Taçı yerinden rakip takım kullanır, taç el değiştirir'. Ama biz Ercan Taner'den duyduğumuz gözümüzle görmedik. Hakem taçın yerinden atılmadığını söyleyerek yerinden atılmasını söylüyor.

"Bence orada ciddi bir problem var"

Eğer Ercan Taner'in anlattığı gibi ise çok ciddi bir problem var Fenerbahçe'nin yediği beraberlik golünde. Taçı Fenerbahçe atması gerekirken Alanyaspor atıyor o taç gelip beraberlik golü geliyor. Bence orada ciddi bir problem var.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
alanyaspor
tac
kural hatasi
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de Kosova sürprizi! Muriç’ten sonra...
Seri, N'Zonzi, Elneny, Mikel... Hepsi bir Tolga Ciğerci etmedi
Luiz Gustavo'dan Emre Belözoğlu itirafı!
Yanal oyuncularına hedefi gösterdi! ‘Milli araya lider gireceğiz’
Emre Belözoğlu'nda 'Dinlen' dediler, kabul etmedi!
Fenerbahçe Ocakta sol bek transferini bitiriyor
Volkan Demirel: Hedefim teknik direktörlük
Yanal ile Ali Koç arasında güzel futbol krizi
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Atiker Konyaspor
26.10.2019 | 20:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2019 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol