Son Eklenen Haberler!
12:11 | Fenerbahçe'de testler negatif!        -        12:06 | Erol Bulut Fenerbahçe için gemileri yaktı! Tazminatsız...        -        12:05 | Zeljko Obradovic’e karar vermesi için süre tanındı        -        11:58 | Fenerbahçe'de futbolcular "Türkiye Kupası"nı düşünüyor        -        11:56 | Nuri Şahin için resmi açıklama        -        11:55 | Murat Sağlam’ın güveni tam        -        11:54 | Fenerbahçe Serkan Reçber'le anlaştı iddiası        -        11:53 | Miha Zajc veda için geri sayımda, takım arıyor        -        20:40 | George Puscas'tan Fenerbahçe açıklaması        -        20:39 | Erol Bulut: Yurt içi ve yurt dışından teklifler var
Ozan Tufan Kasımpaşa galibiyetini değerlendirdi
09.11.2019 - 02:47
Editör:

Futbol A Takımımızın başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan, 3-2 galip ayrıldığımız Kasımpaşa maçının ardından konuştu.

İlk olarak maçı değerlendiren Ozan, “Bizim için zor bir maç oldu. Her hafta içi rakiplerimize göre antrenman yapıyoruz, onlara göre analizler yapıyoruz. Kasımpaşa takımının orta sahası çok tempolu isimlerden oluştuğu için orta sahada bir hayli zorlandık. Topu kanatlara taşımamız gerekiyordu fakat bunu iyi yapamadık. Bu da bizim için biraz zor oldu. Pas hataları, yavaş oynama bizi zorladı. Sezon başından beri basit goller yiyoruz. Buna bir türlü çözüm bulamadık. Elimizde olmadığı halde basit hatalardan gol yiyoruz. Bunu bir an önce düzeltmemiz lazım. Şampiyonluğa oynayan takımın bu tarz hatalar yapmaması lazım. Bugün yine onlardan birini gördük. Tabii ki burada en önemli olan sonuç. Sonucu aldık. Biraz kötü futbol vardı ama önemli olan sonuçtu.” dedi.

Bugün sahadaki eksiklerle ilgili soruya ise Ozan Tufan, “Sezon başından beri oynayan bir kadro var, oynamayan oyuncular var. Emre ağabey ve Kruse’nin yerine oynayan oyuncular tabii ki adaptasyon sorunu yaşayabiliyor. Sahada bir şeyler yapmak istiyor bireysel olarak. Bu da tabii ki takımı etkiliyor. Biz burada takım oyunu oynuyoruz, takım golü atmak istiyoruz. Takım adına bir şeyler yapmak istiyoruz. Şampiyonluğun da bu şekilde geldiğini düşünüyoruz. İş bireysele döndüğü zaman sıkıntılar yaşanıyor. Tabii ki Emre ağabeyin tecrübesiyle, Kruse’nin tecrübesi ayrı. Onlar bize artı katar. Yerine oynayan arkadaşlarımızın da ellerinden geldiğince iyi oynadıklarını düşünüyorum. Hatalar olabilir ama bunları aza indirmemiz lazım.” cevabını verdi.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
ozan tufan
aciklama
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de testler negatif!
Erol Bulut Fenerbahçe için gemileri yaktı! Tazminatsız...
Zeljko Obradovic’e karar vermesi için süre tanındı
Fenerbahçe'de futbolcular "Türkiye Kupası"nı düşünüyor
Nuri Şahin için resmi açıklama
Murat Sağlam’ın güveni tam
Fenerbahçe Serkan Reçber'le anlaştı iddiası
Miha Zajc veda için geri sayımda, takım arıyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol