Son Eklenen Haberler!
20:34 | Süper Lig şampiyonluk oranları güncellendi        -        20:30 | Selçuk Şahin futbolu bıraktığını açıkladı        -        14:47 | Fenerbahçe'de derbinin üzüntüsü yaşanıyor        -        14:47 | Fenerbahçe'den Muslera'ya başsağlığı mesajı        -        14:22 | Fenerbahçe'de 18 yıl sonra bir ilk: Çubuklu yok!        -        14:16 | Caner Erkin'den 'Sonu şampiyonluk olacak' paylaşımı        -        23:16 | Erol Bulut: "Kazanmak için her şeyi yaptık"        -        23:09 | Fenerbahçe'den Ferdi Kadıoğlu paylaşımı: 'Yorumsuz...'        -        23:08 | Altay Bayındır: 'Fenerbahçe'ye yakışan kazanmaktır'        -        23:07 | Ali Koç’tan takıma destek
Fenerbahçe'de ilk aday Emre Belözoğlu!
18.01.2020 - 10:55
Editör:

Sarı lacivertlilerin başkanı Ali Koç, sportik direktörlük görevini sarı lacivertli camiada sevilen bir Türk isme emanet istiyor. Bu doğrultuda henüz resmi bir teklif olmasa da Emre Belözoğlu’nun kapısının çalınmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sportif direktörlük görevi için önce Giuliano Terraneo, ardından da Damien Comolli’den ağzı yanan Fenerbahçe’nin yeni sportif direktör için ilk tercihi; Fererbahçe camiasında herkesin sevdiği bir Türk... Şayet o Türk ‘Hayır’ derse, ibre İtalya veya Almanya’ya dönecek. Türk isim olarak akla gelen ilk ve tek isim ise Emre Belözoğlu.

Sarı lacivertlilerde herkesin ‘Tam bu görevin adamı’ dediği Emre Belözoğlu’na ulaşan hanüz resmi bir teklif omasa da Başkan Ali Koç’un sezon sonunda yıldız futbolcunun kapısını çalmasına kesin gözle bakılıyor. Emre Belözoğlu’nun bu teklife nasıl yanıt vereceği, sportif direktörlüğe ‘Evet’ mi diyeceği yoksa, teknik adamlığa mı yöneleceği ise merak konusu.

'Hayır' derse, rota yabancı

Edinilen tüm bilgiler ışığında sarı lacivertlilerde sportif direktör konusunda ilk isim Emre Belözoğlu. Ancak Başkan Ali Koç, cebinde B ve C planlarını da saklı tutuyor. Emre Belözoğlu teklife ‘Hayır’ derse yeni sezonda sportif direktör koltuğunda bir İtalyan veya Alman futbol adamı oturacak. Ali Koç’un teknik direktör ile sportif direktörün aynı ulustan olmasını tercih ettiği bilgisi edinildi. Buna göre Emre ile bir Türk teknik adamın çalışması planlanıyor. B ve C planları devreye girerse İtalyan veya Alman sportif direktörle ile onlarla aynı ulustan bir hoca çalışacak.

'Görevi daha önce bırakmak istedim'

Damien Comolli’nin istifasının ardından perşembe gününün tamamını kulüp binasında geçirdiği bildirildi. Fransız futbol adamının odasındaki eşyaları topladığı ve sarı lacivertli kulübün çalışanlarıyla vedalaştığı öğrenildi. Kişisel Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Comolli, “Birkaç kez başkandan Kulüp’ten ayrılmayı teklif ettim ama başarılı olamadım. Bu arada, büyük mali kısıtlarımız dahilinde mümkün olan en rekabetçi ekibi oluşturmaya çalışırken, aynı zamanda uzun vadede çalışarak işime tamamen bağlıydım. Fenerbahçe için en iyisini diliyorum” dedi. (Hürriyet)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
emre belözoglu
sportif direktör
Diğer Haberler
Süper Lig şampiyonluk oranları güncellendi
Selçuk Şahin futbolu bıraktığını açıkladı
Fenerbahçe'de derbinin üzüntüsü yaşanıyor
Fenerbahçe'den Muslera'ya başsağlığı mesajı
Fenerbahçe'de 18 yıl sonra bir ilk: Çubuklu yok!
Caner Erkin'den 'Sonu şampiyonluk olacak' paylaşımı
Erol Bulut: "Kazanmak için her şeyi yaptık"
Fenerbahçe'den Ferdi Kadıoğlu paylaşımı: 'Yorumsuz...'
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol