Son Eklenen Haberler!
15:46 | Ali Şen: "Cumhurbaşkanı Erdoğan siyasetin spora bulaşmasına..."        -        14:52 | Ali Koç basın toplantısı düzenleyecek        -        14:51 | Ersun Yanal'ın 'Şubat' sendromu!        -        14:50 | Fenerbahçe'de Galatasaray maçı öncesi 3 isme talimat!        -        14:50 | Ersun Yanal'da geri sayım! Yönetim görüşme yapacak!        -        14:47 | Fenerbahçe'den Burhan Karaçam açıklaması! İstifa etti mi?        -        01:48 | Fenerbahçe'den tepki: 'Herkese VAR bize YOK'        -        19:42 | Fenerbahçe Beko kupanın sahibi oldu        -        19:39 | Fenerbahçe'nin kalesine gelen ilk toplar 'gol' oluyor!        -        11:11 | Emre Belözoğlu, derbide yok!
Fenerbahçe'de ilk aday Emre Belözoğlu!
18.01.2020 - 10:55
Editör:

Sarı lacivertlilerin başkanı Ali Koç, sportik direktörlük görevini sarı lacivertli camiada sevilen bir Türk isme emanet istiyor. Bu doğrultuda henüz resmi bir teklif olmasa da Emre Belözoğlu’nun kapısının çalınmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sportif direktörlük görevi için önce Giuliano Terraneo, ardından da Damien Comolli’den ağzı yanan Fenerbahçe’nin yeni sportif direktör için ilk tercihi; Fererbahçe camiasında herkesin sevdiği bir Türk... Şayet o Türk ‘Hayır’ derse, ibre İtalya veya Almanya’ya dönecek. Türk isim olarak akla gelen ilk ve tek isim ise Emre Belözoğlu.

Sarı lacivertlilerde herkesin ‘Tam bu görevin adamı’ dediği Emre Belözoğlu’na ulaşan hanüz resmi bir teklif omasa da Başkan Ali Koç’un sezon sonunda yıldız futbolcunun kapısını çalmasına kesin gözle bakılıyor. Emre Belözoğlu’nun bu teklife nasıl yanıt vereceği, sportif direktörlüğe ‘Evet’ mi diyeceği yoksa, teknik adamlığa mı yöneleceği ise merak konusu.

'Hayır' derse, rota yabancı

Edinilen tüm bilgiler ışığında sarı lacivertlilerde sportif direktör konusunda ilk isim Emre Belözoğlu. Ancak Başkan Ali Koç, cebinde B ve C planlarını da saklı tutuyor. Emre Belözoğlu teklife ‘Hayır’ derse yeni sezonda sportif direktör koltuğunda bir İtalyan veya Alman futbol adamı oturacak. Ali Koç’un teknik direktör ile sportif direktörün aynı ulustan olmasını tercih ettiği bilgisi edinildi. Buna göre Emre ile bir Türk teknik adamın çalışması planlanıyor. B ve C planları devreye girerse İtalyan veya Alman sportif direktörle ile onlarla aynı ulustan bir hoca çalışacak.

'Görevi daha önce bırakmak istedim'

Damien Comolli’nin istifasının ardından perşembe gününün tamamını kulüp binasında geçirdiği bildirildi. Fransız futbol adamının odasındaki eşyaları topladığı ve sarı lacivertli kulübün çalışanlarıyla vedalaştığı öğrenildi. Kişisel Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Comolli, “Birkaç kez başkandan Kulüp’ten ayrılmayı teklif ettim ama başarılı olamadım. Bu arada, büyük mali kısıtlarımız dahilinde mümkün olan en rekabetçi ekibi oluşturmaya çalışırken, aynı zamanda uzun vadede çalışarak işime tamamen bağlıydım. Fenerbahçe için en iyisini diliyorum” dedi. (Hürriyet)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
emre belözoglu
sportif direktör
Diğer Haberler
Ali Şen: "Cumhurbaşkanı Erdoğan siyasetin spora bulaşmasına..."
Ali Koç basın toplantısı düzenleyecek
Ersun Yanal'ın 'Şubat' sendromu!
Fenerbahçe'de Galatasaray maçı öncesi 3 isme talimat!
Ersun Yanal'da geri sayım! Yönetim görüşme yapacak!
Fenerbahçe'den Burhan Karaçam açıklaması! İstifa etti mi?
Fenerbahçe'den tepki: 'Herkese VAR bize YOK'
Fenerbahçe Beko kupanın sahibi oldu
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Galatasaray
23.02.2020 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2019 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol