Son Eklenen Haberler!
14:01 | Aziz Yıldırım: "Bu dava şike davası değildir"        -        13:56 | Futbolda Şike davasında karar verildi!        -        11:03 | Ali Koç ve Aziz Yıldırım Çağlayan’a geldi        -        11:01 | Fenerbahçe ve Trabzonspor'un Sinan Gümüş savaşı        -        11:01 | Fenerbahçe Rony Lopes için devreye girdi        -        10:59 | Ömer Faruk Beyaz'dan Beşiktaş derbi isteği        -        10:59 | Mustafa Kapı 5 yıllığına Fenerbahçe ile anlaştı        -        10:58 | Fenerbahçe'de Avrupa hesapları; Trabzonspor...        -        23:21 | Fenerbahçe'de Simon Falette gelişmesi        -        19:39 | Fenerbahçe'de forvete yeni aday: Michail Antonio!
Trabzonspor'da Filip Novak transferi Bizans oyunlarına döndü
01.06.2020 - 12:08
Editör:

Trabzonspor, sözleşmesini uzatmak için uğraştığı oyuncusu Filip Novak konusunda can sıkan gelişmeler yaşanıyor. Menajerlik şirketi komisyon oranını artırmak istiyor, aynı zamanda Fenerbahçe'yle de görüşerek Bordo-mavilileri sıkıştırmaya çalışıyor. İşin kötü yanı Novak'ın sevgilisi Katerina Provaznikova ile Fenerbahçeli basketbolcu Jan Vesely’nin eşi Natalia Miladinovic'in yakın arkadaşlığını da kullanarak yıldız oyuncuyu İstanbul'a gelmeye ikna etmeye çalışıyorlar.

Trabzonspor'da son dakika transfer haberleri beklenildiği gibi gitmiyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Jose Sosa’yla beraber sözleşmesini uzatmak için Trabzon’a döndüğü Filip Novak konusunda can sıkan gelişemeler yaşanıyor. Çekyalı futbolcuyla yeni sözleşme konusunda yaklaşık 6 aydır görüşmeler sürüyor. Novak’ın menajerlik haklarını elinde bulunduran şirketin patronunun değişmesi ise krizi artırmaya başladı.

Novak, Trabzonspor’a ilk transfer olduğunda 200 bin euro ödenen menajerlik şirketinin yeni sahipleri bu kez 500 bin euro’luk komisyon ücreti talep etti. Ortamı kızıştırmak isteyen şirketin yeni sahibi Fenerbahçeli yöneticilere de mesaj gönderdi.

NOVAK'I FENERBAHÇE'YE VESELY'NİN EŞİ GÖTÜRÜYOR

Fenerbahçe uzun zamandır Filip Novak’ın peşinde... iddialara Novak'ın sevgilisi Katerina Provaznikova ile Fenerbahçeli basketbolcu Jan Vesely’nin eşi Natalia Miladinovic iyi arkadaş.

Bu yüzden Natalia, Katerina'yı İstanbul'da yaşama konusuna ikna etti. Novak’ın yeni menajeri Mithat Halis de, birkaç kez oyuncusunu Fenerbahçe'y önerdi. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
novak
transfer
Diğer Haberler
Aziz Yıldırım: "Bu dava şike davası değildir"
Futbolda Şike davasında karar verildi!
Ali Koç ve Aziz Yıldırım Çağlayan’a geldi
Fenerbahçe ve Trabzonspor'un Sinan Gümüş savaşı
Fenerbahçe Rony Lopes için devreye girdi
Ömer Faruk Beyaz'dan Beşiktaş derbi isteği
Mustafa Kapı 5 yıllığına Fenerbahçe ile anlaştı
Fenerbahçe'de Avrupa hesapları; Trabzonspor...
Gelecek maçımız
Beşiktaş
Fenerbahçe
19.07.2020 | 21:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol