Son Eklenen Haberler!
18:22 | Fenerbahçe ve Galatasaray'ın rakipleri belli oldu        -        18:21 | Vitor Pereira kenarda Obradovic gibi!        -        18:14 | Vitor Pereira'nın mutlaka transfer istediği 3 bölge!        -        18:13 | Sinan Gümüş'e 4 teklif birden        -        18:13 | Vitor Pereira: 'Liderim sensin Mesut!'        -        11:12 | Fenerbahçe'de son dakika! 5 ayrılık birden...        -        11:11 | Avrupa kupalarında play-off kuraları yarın çekilecek        -        11:10 | Son dakika: Fenerbahçe'nin eski aşkı alevlendi! Samuel Kalu atağı        -        11:06 | Erdem Can, NBA Yaz Ligi'nde görev yapacak        -        22:21 | Miha Zajc parlamaya devam ediyor! Yine attı...
Attila Szalai pişmanlığı: "Ucuza kaptırdık"
23.06.2021 - 10:33
Editör:

Attila Szalai’nin Avrupa Futbol Şampiyonası’ndaki performansı Apollon Limassol'u hem üzdü hem sevindirdi. Macar oyuncuyu Fenerbahçe’ye düşük bir bonservis bedeliyle bıraktıkları düşüncesi hakim olurken, sıradaki transferden pay alınacak olması yeni bir beklenti yarattı.

Fenerbahçe’nin sezon ortasında Apollon Limassol kulübünden kadrosuna kattığı Attila Szalai, sarı-lacivertlilerdeki başarılı performansını EURO 2020’ye de taşıdı. Macaristan Milli Takımı’nda öne çıkan isimlerden olan genç savunma oyuncusunun göz kamaştıran formu eski kulübünde buruk bir sevince neden oldu.

Performansı pişman etti: ‘Ucuza kaptırdık’

Macar futbolcuyu Fenerbahçe’ye sadece 2 milyon euro bonservis bedeli karşılığında veren Rum ekibinde, oyuncuyu çok ucuza bıraktıkları düşüncesinin hakim olduğu öğrenildi. Avrupa Futbol Şampiyonası’nda değerine değer katan oyuncunun durumunun Apollon camiasında bu nedenle üzüntüye yol açtığı belirlendi.

Rumlar şimdi transfer olmasını bekliyor

Kıbrıs Rum Kesimi’nde performansı yakından takip edilen oyuncu için Apollon Limassol kulübünün sonraki satıştan pay hakkı bulunduğu hatırlatıldı. Dev turnuvadaki görüntüsüyle talipleri de artan ismin olası bir yeni transferinin Rum ekibinde sabırsızlıkla beklendiği, çünkü böyle bir durumda Fenerbahçe’nin alacağı bonservis miktarının bir bölümünün Apollon’a gideceğine dikkat çekildi.

Ali Koç’un sözleri yankı uyandırdı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un dün yaptığı Attila Szalai açıklaması da Kıbrıs Rum Kesimi’nde yankı uyandırdı. Macar oyuncu için 20 milyon euronun üzerindeki teklifleri değerlendireceklerini belirten Koç’un sözleri, oyuncunun yüksek bir bonservis bedeli karşılığında takım değiştireceğinin ve bu durumda Apollon’un kasasına da ciddi bir meblağın gireceğinin işareti olarak değerlendirildi.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
szalai
transfer
aciklama
Diğer Haberler
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın rakipleri belli oldu
Vitor Pereira kenarda Obradovic gibi!
Vitor Pereira'nın mutlaka transfer istediği 3 bölge!
Sinan Gümüş'e 4 teklif birden
Vitor Pereira: 'Liderim sensin Mesut!'
Fenerbahçe'de son dakika! 5 ayrılık birden...
Avrupa kupalarında play-off kuraları yarın çekilecek
Son dakika: Fenerbahçe'nin eski aşkı alevlendi! Samuel Kalu atağı
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Feneronline
24 Saat Futbol