Son Eklenen Haberler!
04:11 | Aziz Yıldırım'ın istifası cebinde!        -        04:10 | Ruslar “İş bitti” dedi        -        04:09 | Kocaman olmazsa yabancı        -        04:08 | Sezon sonu takımdan ayrılacak mı?        -        04:07 | Kaptan direksiyonda!        -        04:05 | Kjaer bile gider!        -        04:04 | Fener'e gel Ranieri        -        04:02 | Dick'i Vitor kurtardı!        -        03:59 | Fenerbahçe'de futbolcular isyan etti!        -        03:59 | “Bana demedi ki“

Futbol

Aziz Yıldırım'ın istifası cebinde!


Kulübü dünya seviyesine çıkarmak için harcanan emek, 3 Temmuz süreci, yargı savaşı, rakiplerle mücadele, peş peşe gelen kötü sonuçlar...Başkanlığındaki 20. yılında iyice yıpranan Aziz Yıldırım’ın istifayı düşündüğü, bu planını salı günkü yönetim toplantısında açıklayacağı öne sürüldü.

Devamı için tıklayınız >>

Ruslar “İş bitti” dedi


Rus Sport-1 kanalı, Krasnador’un golcüsü Smolov’un F.Bahçe ile el sıkıştığını, transferin “kulüplerin anlaşmasına kaldığını” iddia etti.

Devamı için tıklayınız >>

Kocaman olmazsa yabancı


Fenerbahçe öncelikle Aykut Kocaman’ı takımın başına getirmeyi planlıyor. Olmazsa yabancı hoca gelecek. İspanyol teknik adamlar Ramos ile Marcelinho Kocaman'ın iki alternatifi olarak masada duruyor...

Devamı için tıklayınız >>

Sezon sonu takımdan ayrılacak mı?


Moussa Sow, Al-Ahli’ye satıldıktan 1 yıl sonra Fenerbahçe’ye kiralık olarak geri dönmüştü. Sezon sonunda kendi kulübüne katılacak olan Senegalli yıldız, bunu hiç istemiyor.

Devamı için tıklayınız >>

Kaptan direksiyonda!


Fenerbahçe’nin kötü gidişine engel olmaya çalışan kaptan Volkan Demirel, tüm futbolcularla konuşarak takımı moral olarak ayaklandırmak için uğraş veriyor. Volkan özellikle taktik sistem konusunda sıkıntıları olduğunu düşünüyor.

Devamı için tıklayınız >>

Kjaer bile gider!


Bedelsiz alınacak isimlerin başında Mehmet Ekici geliyor. Avrupa ve Güney Amerika’da geniş çaplı bedava oyuncu arayışı var. Kjaer başta olmak üzere herkes satılabilecek.

Devamı için tıklayınız >>

Fener'e gel Ranieri


Leicester City’de görevine son verilen Raineri’ye M.United’ın hocası Mourinho dahil herkes destek verdi. Fener taraftarı da sanal alemde “Bize gel Raineri” mesajları yolladı.

Devamı için tıklayınız >>

Dick'i Vitor kurtardı!


1-)Advocaat gönderilirse, Pereira davasında işler tersine dönebilir. 2-)F.Bahçe bir sezonda iki Avrupalı hoca gönderirse, imaj zedelenir.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de futbolcular isyan etti!


Advocaat’ın kendilerini eleştirmesinden rahatsız olan oyuncular, “Yeteri kadar taktik idmanı yapmıyoruz, savunma futbolu oynuyoruz. Bizi motive edeceği yerde sürekli eleştirerek moralimizi iyice düşürüyor” serzenişinde bulundu.

Devamı için tıklayınız >>

“Bana demedi ki“


Advocaat’ın oyunculara yönelik sık sık yaptığı eleştiriler kulak arkası edildi. Bazı futbolcuların “Ben niye üzerime alınayım” mantığı yüzünden çöküş kaçınılmaz oldu.

Devamı için tıklayınız >>

1
2
3
4
5
6
7
8
>>
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Bağlantılar:

Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol