Son Eklenen Haberler!
06:13 | Fenerbahçe'de ikinci ''Merih Demiral'' vakası!        -        06:12 | Binali Yıldırım, kulüp başkanlarıyla buluştu        -        06:11 | Soldao: "Valencia'nın büyük şöleninde olmayacağım"        -        14:17 | Başkan Ali Koç'un dev gelir beklentisi!        -        14:16 | Fenerbahçe Soldado kararını verdi!        -        14:16 | Volkan Demirel'in yeni görevi...        -        14:15 | Ali Koç'tan herkesi taca çıkaracak hamle!        -        14:15 | Giroud'un menajerinden Türkiye açıklaması        -        14:14 | Fenerbahçe'ye sol bek için iki öneri        -        14:14 | Gözlemciler milli avda!
Aziz Yıldırım: Vizyonumuzla Fenerbahçe tarihine damga vurduk
17.04.2018 - 05:06
Editör:

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Kürek Şubesi’nin kuruluşunun 104’üncü yıl kutlamalarında açıklamalarda bulundu.

Kürek Şubesi’nin kuruluşunun 104’üncü yıl kutlamalarında konuşan Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, “Sakarya’da Sapanca’da 26 dönümlük bir arazi aldık. Arazinin içinde bir F.Bahçe evi ve küreğe hizmet edecek bir tesis olacak. 15 gün içinde temelini atıp başlayacağız. 1 yıl içinde kürek şubesinin hizmetine vereceğiz” müjdesini verdi.

Konuşmasında 3 Temmuz sürecine değinen Başkan, “3 Temmuz günü evimizden alınıp Vatan’daki Emniyet Müdürlüğüne götürülmeseydik, Sapanca’daki kürek yarışlarına gidecektik. Yarışların sonucunu ancak gece avukatlara sorduk. ‘Ne oldu kürek yarışları?’ dedik, ‘şampiyon olduk’ cevabını aldık. O gece bizi tek mutlu eden olaydı. Fenerbahçe’nin her branşta yukarılara çıkması bizim için ayrı bir gurur. Biz de o gün gururluyduk” itirafında bulundu.

1998’den bu yana hatalarıyla sevaplarıyla 20 yılı geçirdiklerini söyleyen Başkan, “İnanıyorum ki bu süreçte vizyon olarak Fenerbahçe tarihine ben ve yönetimim damga vurduk. Çünkü hep ilkleri yaptık. Üniversitemizi yapıyoruz. Galatasaray’ın üniversitesi devletin bizimki ise vakıf üniversitesi olacak. Fenerbahçe Üniversitesi, Eylül ayında hizmete girecek” dedi.

Son olarak, “en büyük projelerimizden birisi “Hedef 1 Milyon Üye” projesidir. Biz kulübü halka açtık. Fenerbahçeliyim diyen herkes kulübe üye olabilir. Bu kulübün yönetilmesinde söz sahibi olabilir. Bu şekilde Tüzük’ü hazırladık ve değiştirdik” diyerek bir yeniliği gündeme getirdi.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
aziz yildirim
aciklama
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de ikinci ''Merih Demiral'' vakası!
Binali Yıldırım, kulüp başkanlarıyla buluştu
Soldao: "Valencia'nın büyük şöleninde olmayacağım"
Başkan Ali Koç'un dev gelir beklentisi!
Fenerbahçe Soldado kararını verdi!
Volkan Demirel'in yeni görevi...
Ali Koç'tan herkesi taca çıkaracak hamle!
Giroud'un menajerinden Türkiye açıklaması
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Eskişehirspor
28.03.2019 | 18:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol