Son Eklenen Haberler!
17:40 | Fenerbahçe'nin gündemindeki İrfan Can Kahveci transferinde flaş gelişme!        -        17:39 | Volkan Demirel’in yeni takımı belli oldu        -        17:38 | Fenerbahçe Beko'dan açıklama! "Kararı saygıyla karşılıyoruz"        -        17:37 | Cenk Renda: Sezon devam etseydi her şey değişik olurdu        -        14:22 | Mehmet Aurelio Fenerbahçe'de göreve başladı        -        13:53 | Euroleague’de sezon iptal edildi        -        11:04 | Survivor 2020'ye Burak Yılmaz ve Emre Belözoğlu damgası        -        11:02 | İngiltere'de Altay Bayındır bombası! Şayet...        -        01:08 | Acun Ilıcalı'dan Aycan Yanaç'a Survivor'da Fenerbahçe müjdesi!        -        01:02 | Fenerbahçe, Riva'da kampa giriyor!
Hasan Ali Kaldırım tesisi, evine kurdu!
01.04.2020 - 14:36
Editör:

Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, kulüp tesislerini adeta evine kurdu.

Salgın öncesinde evine özel bir spor salonu kurduran milli futbolcu, her türlü ekipman ve imkanıyla programlarını rahatça uyguluyor.

Evde tek başına

Koronavirüsün vurduğu futbol sonrası bütün futbolcular evde çalışırken, bu ani karara en hazırlıklı olan isim Hasan Ali Kaldırım idi. Kişisel spor gelişimi ve fiziksel çalışmalara özel bir ilgisi olan milli futbolcu, evinde daha önceden özel bir spor salonu kurdurmuştu. Her türlü imkan, alet ve ekipmanı bulunan 30 yaşındaki oyuncu, kulüpteki tesislerden bir farkı olmayan bu alanda idmanlarını eksiksiz uyguluyor.

Çim alan bile var

Bir yıldır bireysel spor antrenörü Yannick Obenauer'in koordinatörlüğünde özel bir program uygulayan Hasan Ali Kaldırım, bu konuyu hayatının bir parçası yapmış durumda. Evindeki salonunda havalandırmadan, ısınmasına yerlerdeki parkelerin uygunluğundan bahçesindeki özel ufak çim alana kadar her şey hesaplanmış. Tüm aletlere sahip olan deneyimli yıldız, zaman zaman çim alanda da ısınma ve koşu programı yapıyor.

Sezon üzüntüsü

Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe'de bu sezon istediği gibi bir sezon geçiremedi. Sezon başında AUDI Cup'ta sakatlanan Hasan Ali, yaklaşık 2.5 ay sahalardan uzak kaldı.

Daha sonra formasını alan tecrübeli sol bek, sakatlığının tekrarlanmasıyla 3 ayı aşkın bir süre yine uzaklaştı. Son dönemde yeniden oynamaya başlayan milli yıldız, form tuttuğu dönemde koronavirüs nedeniyle liglerin askıya alınmasıyla bir kez daha ara verdi.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
hasan ali kaldirim
antrenman
Diğer Haberler
Fenerbahçe'nin gündemindeki İrfan Can Kahveci transferinde flaş gelişme!
Volkan Demirel’in yeni takımı belli oldu
Fenerbahçe Beko'dan açıklama! "Kararı saygıyla karşılıyoruz"
Cenk Renda: Sezon devam etseydi her şey değişik olurdu
Mehmet Aurelio Fenerbahçe'de göreve başladı
Euroleague’de sezon iptal edildi
Survivor 2020'ye Burak Yılmaz ve Emre Belözoğlu damgası
İngiltere'de Altay Bayındır bombası! Şayet...
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol