Basketbol

Obradovic Fenerbahçe'den ayrılıyor


Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'na büyük başarılar kazandıran Obradovic yol ayrımında. Sarı lacivertli yönetimle anlaşmazlık yaşayan Sırp hocanın yerini Jasikevicius'un alması bekleniyor.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de Obradovic ile yollar ayrılıyor mu? Sırbistan'dan flaş iddia


Fenerbahçe Beko ile sayısız başarılara imza atan başantrenör Zeljko Obradovic hakkında Sırbistan basını akşam saatlerinde flaş bir iddia ortaya attı ve tecrübeli coah'un sarı lacivertliler ile yollarını ayıracağını duyurdu.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe Bekolu oyuncular koronavirüsü nerede kaptı


Fenerbahçe Beko’da oyuncu ve idareci bazında koronavirüse rastlanması paniğe neden oldu.

Devamı için tıklayınız >>

Cenk Renda'dan açıklama


Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı´nda koronavirüs belirtilerine rastlanan takım menajeri Cenk Renda, yoğun bakımda olmadığını ancak hastanede kontrol altında tutulduğunu söyledi

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de koronavirüse yakalanan isimler! Yıldız oyuncular var


Fenerbahçe Beko Basketbol Erkek A Takımı'nda bazı oyuncular ve idari kadrodan isimlerde koronavirüs belirtilerine rastlandığı açıklanmıştı. Sarı-lacivertli kulüp, tüm takımın test için hastaneye sevk edildiğini duyurmuştu. Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu'nun haberine göre, Jan Vesely, Kostas Soloukas ve Ahmet Düvelioğlu ile Fenerbahçe Beko İdari Menajeri Cenk Renda'nın koronavirüs testi pozitif çıktı. Cenk Renda'nın yoğun bakımda tedavi altında olduğu aktarıldı.

Devamı için tıklayınız >>

Galatasaray ve Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye "geçmiş olsun" mesajları


Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri, yayınladıkları mesajlarla, bazı oyuncu ve idari kadro çalışanlarında koronavirüs belirtilerine rastlanılan Fenerbahçe Beko'ya "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Devamı için tıklayınız >>

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye geçmiş olsun mesajı


Trabzonspor Kulübü, takımda ve idari kadroda korona virüsü tespit edilen Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe Beko corona virüsü paniği yaşıyor


Fenerbahçe, resmi kanallardan yaptığı açıklamada basketbol takımının rutin sağlık kontrollerinde bazı oyuncu ve idari kadro çalışanlarında corona virüsü belirtilerine rastlandığını duyurdu. Corona virüs tehdidi altındaki spor dünyası bu bilgilendirme sonrası Fenerbahçe Beko'ya destek mesajları yağdırdı.

Devamı için tıklayınız >>

Fransız yıldız İspanya’ya, Arjantinli yıldız Türkiye’ye


Fenerbahçe ile Real Madrid’in potada büyük bir takasa hazırlandıkları iddia edildi…

Devamı için tıklayınız >>

Futbol, basketbol, voleybol ve hentbolda ligler ertelendi


Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Hentbol, voleybol, basketbol ve futbol liglerinin tamamının salgına (koronavirüs) yönelik alınan tedbirler kapsamında ertelenmesine karar verilmiştir" dedi.

Devamı için tıklayınız >>

<<
4
5
6
7
8
9
10
11
>>
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol